Вхід / Реєстрація
uaru

Обмін та повернення

Обмін і повернення товару неналежної якості

Якщо при отриманні і огляді товару ви виявили дефект (брудна пляма, рвану тканину, подряпини на виробі, неповну комплектацію), ви маєте право вимагати заміну товару. Зв'яжіться з нами за телефонами: 0 800 750 755 (дзвінки по Україні безкоштовно), (050) 320-34-44.

Якщо ви виявили дефект після отримання товару, в гарантійний термін необхідно написати рекламацію (у вільній формі) із зазначенням моделі виробу, вашими контактними даними (також місто і назва магазину, де був придбаний товар) і описом проблеми на адресу нашої компанії i-mag2@t-sna.com. Після цього з вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить час і дату обміну товару.


Обмін і повернення товару належної якості

"Споживач має право обміняти непродовольчий товар НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням".

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів.

"Обмін товару належної якості провадиться, якщо він НЕ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ і якщо ЗБЕРЕЖЕНО ЙОГО ТОВАРНИЙ ВИГЛЯД, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром".

(Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості. Закон України «Про захист прав споживачів»)

Обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, упаковка матраца не повинна бути розкрита, а також товарний чек або касовий чек, виданий споживачу разом з проданим зазначеним товаром. Повернення і обмін товарів належної якості провадиться протягом 14 днів з дня доставки.

Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний індивідуально для споживача, тобто зроблений на замовлення.

Увага! Матраци нестандартних розмірів, належної якості, поверненню та обміну не підлягають.

Якщо у вас виникли сумніви у відповідності набутого матраца вашим вимогам, або побажанням – не слід його розпаковувати! Розпакований матрац ви не зможете обміняти або повернути на склад. Це саме відноситься і до матраців у вакуумній упаковці. Після її розкриття ви не зможете повернути або обміняти цей матрац.

За Законом про захист прав споживачів подушки, постільна білизна, ковдри, інші постільні приналежності належної якості не підлягають поверненню / обміну.

Оформлення замовлення

Кошик порожній