Вхід / Реєстрація
uaru

Наші вакансії на сайті work.ua

Кар'єра
Немає вакансій в вашому місті

«Територія сну» — це національна мережа роздрібних магазинів товарів для сну, яка налічує 35 магазинів в 19 містах України і пропонує своїм клієнтам продукцію найвищої якості як українських, так і європейських брендів.

Один з найважливіших факторів успіху «Території Сну» — її співробітники. Завдяки їх досвіду, компетентності та постійному розвитку, мережа наших магазинів впевнено займає лідируючі позиції на українському ринку.

Динамічно розвиваючись, «Територія Сну» рада вітати в своїй команді нових фахівців, пропонуючи їм можливість професійного і кар'єрного зростання.

У зв'язку з розширенням мережі актуальні вакансії здатні зацікавити як людей, які тільки починають свою кар'єру, так і досвідчених фахівців. Для перших компанія пропонує підготовку та навчання, для других — можливість для подальшого розвитку.

Якщо ви любите сон і все з ним пов'язане, якщо ніч для вас оповита таємницею і романтикою, якщо ии спите і бачите, як працюєте в креативній, ініціативній та ненудній компанії — приєднуйтесь до «Території Сну»!

 

 
Оформлення замовлення

Кошик порожній