Вхід / Реєстрація
uaru

Переваги бренду - Provence

Натхненні духом Провансу, ми взяли за основу легенду, додали технологій і традицій європейського виробництва і завершили все українською працьовитістю і турботою про людей - і вуаля! - представляємо нову колекцію Provence. Колекція Provence створена для легкого і цікавого сну, тому кожен може вибрати собі матрац, насичений історіями вітрів і просочений енергією і ароматами трав Провансу.

Прованс місце, де люди люблять життя і вміють йому радіти. Надихаючі пейзажі, смачна їжа, чарівні та ніжні інтер'єри будинків - провансальці наповнюють красою і умиротворенням кожну хвилину свого життя. А сну, як особливо важливої частини життя, провансальці приділяють багато часу. Не дарма символ Провансу - лаванда - є відмінним заспокійливим і розслаблюючим засобом, що сприяє легкому засипанню і приємним сновидінням.

Найулюбленіший період провансальців - час цвітіння лаванди, коли вітри приносять її запах в кожен будинок і шепочуть свої історії сплячим. У Провансі існує легенда, що вітри насправді живі, вони йдуть мандрувати по світу, а потім повертаються, щоб відпочити і розповісти свої історії кожному, хто хоче слухати. Кожен вітер має свій характер і приносить свій вид історій: хтось більше любить казки, хтось повчальні історії, а хтось віддає перевагу розповідати про все, що бачив, і дивувати слухача. У будь-якому випадку, розташування Провансу дозволяє всім бажаючим почути історії з усіх кінців світу і подивитися їх уві сні.

Продукція бренда - 6
-25%
Ортопедичний матрац Provence Shamoni 70x190
0 відгуків
Ортопедичний матрац Provence Shamoni 70x190
-25%
Ортопедичний матрац Provence Vernon 70x190
0 відгуків
Ортопедичний матрац Provence Vernon 70x190
-25%
Ортопедичний матрац Provence Menton 70x190
0 відгуків
Ортопедичний матрац Provence Menton 70x190
Оформлення замовлення

Кошик порожній