Вхід / Реєстрація
uaru

Переваги бренду - Otto Matratzen

Відмінні характеристики бренду Otto Matratzen - німецька функціональність, гарантований комфорт, найкращі матеріали і стриманий європейський дизайн. Створений з турботою про здоров'я і тіло, бренд ОТТО є послідовником успішних європейських традицій сну і відпочинку. Елегантна практичність бренду ідеально підійде всім поціновувачам стилю, якості та екологічних матеріалів.

Для цієї колекції матраців ми підібрали виключно якісні та технологічні матерали та подбали про функціональні якості.

Особливістю бренду Otto Matratzen є двосторонні моделі, а також використання іспанських пін на основі екстракту сої у поєднанні зі складними рельєфами та зональністю. Такі піни відрізняються не тільки яскраво вираженими анатомічними властивостями і підвищеною комфортністю, але й своєю екологічністю.

Іспанські екологічні піни, бельгійський стрейч із обробкою серебром, роз'ємний чохол для зручного догляду, різна жорсткість сторін – це тільки частковий перелік переваг даних матраців!

Ортопедичні матраци
ЧОХОЛ ЗІ СТРЕЙЧУ TENCEL®
ЧОХОЛ ЗІ СТРЕЙЧУ TENCEL®

Натуральні волокна Tencel®, які входять до складу тканини, гарантують кращий розподіл тепла та вологи, що створює приємний та здоровий мікроклімат під час сну. Сам Тенсел (Tencel) - матеріал натурального походження, який виготовляють з деревини австралійського евкаліпта і піддають нанообробці. Відрізняється такими властивостями:
    - екологічність (тенсел не містить пестицидів, є біорозкладаним);
    - тактильна комфортність (м'яка, гладка, легка структура);
    - висока міцність і еластичність (волокно добре тягнеться);
    - антистатичність (матеріал не «іскрить»);
    - повітропроникність;
    - хороша терморегуляція і гігроскопічність (здатність вбирати і виводити вологу);
    - гіпоалергенность (не зашкодить навіть самій чутливій шкірі);
    - антибактеріальність (перешкоджає розмноженню бактерій);
    - довгий термін служби (стійкий до утворення катишків і потертостей).
Чохол зі стрейчу TENCEL — повністю роз'ємна конструкція, що спрощує догляд за матрацом. Ніжна тканина для пластей чохла на 51% складається з тенселю і обробляється іонами срібла, які забезпечують захист матраца від мікробів. Компонент срібла запобігає розмноженню бактерій і забезпечує більш здорове середовище для сну. Як добре відомий натуральний засіб, срібло не впливає на природний баланс шкіри.

Система пружин кишенькового типу MicroPocket TFK
Система пружин кишенькового типу MicroPocket TFK

MicroPocket TFK пружинна система останнього покоління, що точніше підлаштовується під вигини хребта у порівнянні зі звичайним пружинним блоком кишенькового типу.

Вузький діаметр пружини (30 мм) дає можливість розмістити 1000 пружин на квадратний метр, а спеціальне компактне розташування дозволяє більш ергономічно використовувати поверхню пружинного блоку.

Збільшена кількість пружин це ще більше точок дотику, що гарантує високу точкову еластичність та якісну адаптацію до форми тіла.

Характерною особливістю цього пружинного блока є можливість витримувати великі навантаження. Високі пружини (120 мм) здатні підтримувати тіло у місцях найбільшого навантаження, а їх збільшена кількість майже повністю усуває ефект "хвилі" при рухах під часу сну або при використанні матраца парами із різною вагою та статурою.

Матрац на основі системи пружин MicroPocket TFK ідеальний варіант для великої родини!

СИСТЕМА КОМФОРТНОСТІ MAHON
СИСТЕМА КОМФОРТНОСТІ MAHON

Mahon – унікальна двобічна система комфортності, що складається із піни-основи та двох шарів-топерів, різних за жорсткістю та комфортністю.

Основа матраца – ортопедична піна з аероефектом для безперервного волого- та повітрообміну.

Шар-топер із піни Ikon з «пам’яттю» і екстрактом сої сприяє комфортному зануренню та ідеальній адаптації поверхні матраца до тіла. Екстракт сої також має прекрасні антиоксидантні та протизапальні властивості.

Шар-топер із екстрапружної піни – це оптимальна жорсткість та підтримка, необхідна хребту для максимального розслаблення. Цілком нові відчуття комфорту у різних зонах заглиблення тіла в матрац забезпечують 7 зон комфорту з прорізами ергономічної форми.

СИСТЕМА  ОРТОПЕДИЧНОСТІ  7 ZONEN ELASTISCH
СИСТЕМА ОРТОПЕДИЧНОСТІ 7 ZONEN ELASTISCH

Мультизональна система ортопедичності 7 Zonen Elastisch — це комбінація двох різних за еластичністю пін зі вставками з високоміцного матеріалу та сім зон комфорту, що відповідають семи анатомічним зонам тіла людини. Завдяки такому мультизональному поділу досягається виключна адаптація матраца до тіла. 

Вставки циліндричної форми з ущільненої пружної піни розташовані у зонах, що зазнають найбільшого навантаження протягом дня та здійснюють найбільший тиск на поверхню матраца (плечі, стегна, коліна).

Поверхня системи вкрита спеціальним поперечним рельєфом ергономічної форми, що сприяє кращій ортопедичній підтримці хребта.

Поєднання декількох шарів високоеластичних та щільних пін нового покоління, які виготовляються в Іспанії, забезпечують виключний комфорт під час сну та здоровий кровообіг у м'яких тканинах тіла. Завдяки цьому досягається відчутне розслаблення м'язів та якісний відпочинок.

СИСТЕМА ОРТОПЕДИЧНОСТІ  7 ZONEN IKON
СИСТЕМА ОРТОПЕДИЧНОСТІ 7 ZONEN IKON

Система ортопедичності 7 Zonen Ikon – комбінація двох різних за фізико-хімічними властивостями матеріалів.

Особливістю системи є верхній шар – поєднання піни з «пам’яттю» з екстрактом сої, що гарантує покращену* адаптацію до контурів тіла. Такий унікальний матеріал не тільки ідеально адаптується до контурів тіла, реагуючи на його тепло, але й має антиоксидантні та протизапальні властивості. Крім того, верхній шар з піни Ikon з «пам’яттю» створений із екологічної та відновлюваної сировини, є безпечним навіть для немовлят на має відповідні сертифікати європейського стандарту.

Нижній шар системи утримує хребет у ортопедично правильному положенні.

Комбінація декількох шарів високоеластичних та щільних пін нового покоління, які виготовляються в Іспанії, забезпечують виключний комфорт під час сну та здоровий кровообіг у м'яких тканинах тіла. Завдяки цьому досягається відчутне розслаблення м'язів та якісний відпочинок.

Вставки циліндричної форми із високоміцного матеріалу у поєднанні з рельєфною порізкою верхнього шару складають 7 зон комфорту, що сприяють здоровому та правильному розташуванню тіла, підтримуючи плечі, стегна та коліна.

*У порівнянні з матрацами на основі звичайної піни. 

Піна з пам'яттю Ikon
Піна з пам'яттю Ikon

Піна з пам'яттю Ikon — високоякісний еластичний поліуретан типу Memory:
• Пристосовується до форми тіла
• Має температурну чутливість
• Має ідентифікатор тиску
Ці три характеристики визначають IKON® — інноваційний поліуретановий матеріал з ефектом «пам’яті» на основі екстракту сої. Він здатний адаптуватися до форми тіла, розподіляючи навантаження максимально рівномірно і забезпечуючи правильне положення з мінімальним тиском на тіло.
Сорти піни SOYA виробляються з заміною певної частини поліолу (до 15%) екстрактами сої. Таким чином — це комбінація піни з високою пружністю, еластичністю та довговічністю та матеріалу, розробленого на відновлюваній сировині за екологічно чистою технологією.

Крім того, матеріал IKON® був створений для того, щоб отримати більш високу повітропроникність, тому він дозволяє підвищити потік повітря та покращити результати випробувань на втому, як це видно з критеріїв комфорту відповідно до європейської норми UNE EN 31092: 1996.

Високоякісний поліуретан з ефектом «пам’яті» IKON® дотримується політики високої якості та відповідальності перед природою. Відповідно до суворих виробничих стандартів, продукт має більшу гарантію якості та безпеки завдяки своїй нетоксичності.
Це підтверджується сертифікатом HYG CEN щодо вилучення цитотоксичності з цих пін. Крім того, піна має сертифікат Oko-Tex Standard 100, який забороняє або обмежує використання речовин, токсичних для людини. IKON® пройшов найвимогливіший рівень тестування та має клас 1, тобто підходить для немовлят та дітей до двох років.

Борт (єврокаркас) посилений
Борт (єврокаркас) посилений

Для додаткового укріплення країв пружинного матраца та передчасного його деформування по периметру встановлюється посилений (100 мм) євроборт із піни високої щільності.

Увага! Не рекомендовано використовувати матрац як меблі для сидіння та довго сидіти на краю матраца. Посилений борт призначений для запобігання скочування під час сну та зручності у процесі використання.

Продукція бренда
-40%
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Wunder 160x200
1 відгук
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Wunder 160x200
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Wunder 160x200
-60%
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Welle 180x200
20 відгуків
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Welle 180x200
Ортопедичний матрац Otto Matratzen Welle 180x200
Оформлення замовлення

Кошик порожній