Вхід / Реєстрація
uaru
Поролоновий матрац - вибір і особливості

Поролоновий матрац - вибір і особливості

На пострадянському просторі утвердилася думка про те, що матраци і подушки з поролону є неякісними і недовговічними. І, незважаючи на те, що з тих часів змінилося багато чого, включаючи і технології виробництва самого пінополіуретану, ця думка виявилася дуже живучою. У цій статті ми спробуємо розвіяти міфи про поролон і розповісти про його переваги. Слово «поролон» - це епонім від назви норвезької компанії Porolon, яка поставляла пінополіуретан в СРСР. Поступово її назва стала загальною.

Поролон був винайдений в 30-х роках 20-го століття, і вже в повоєнний час було налагоджено виробництва пінополіуретану. Завдяки його характеристиками, стало можливе використання цього матеріалу в різних цілях і областях промисловості. Однак особливо широке застосування ППУ знайшов в меблевій індустрії. Якісні зміни в його виробництві стали відбуватися в кінці 20го століття, коли при виготовленні стали використовувати різні добавки, які впливали на пружність, м'якість, зносостійкість та інші властивості ППУ.

Поролон може виготовлятися блоковим способом або формованим. При блоковому способі матеріал виробляється у вигляді великих блоків, які пізніше можуть бути порізані на необхідну товщину. При формованому способі пенополиуретановую піну наливають в спеціальну форму, яка відповідає параметрам майбутнього готового виробу, наприклад - подушки. Однак формований поролон має кірку, що перешкоджає проникненню повітря, тому кращим матеріалом є блоковий поролон. Завдяки нарізці він має високу повітропроникність.

Також процес виробництва може бути безперервним (конвеєрним), або періодичним (скриньковим). При першому варіанті пенополиуретановую піну заливають в конвеєр і проводиться довгий блок до 60 м, який пізніше ріжеться на куби необхідного розміру. При періодичному методі, піну наливають в спеціальну форму (ящик) для її спінювання і застигання. Вважається, що при такому способі виробництва якість поролону нижче, і не відрізняється стабільністю. Однак мова йде, як правило, про невеликі компанії, які не мають можливість поставляти свій товар відомим і великим меблевим компаніям.На даний момент на території України є кілька великих виробників, чиї методи і обладнання відповідають найвищим європейським вимогам.

ППУ відрізняється по жорсткості і м'якості. Він може бути стандартним, жорстким, м'яким, еластичним, спеціальним (наприклад, негорючий). На даний момент можна виготовити поролон, який буде відповідати потребам клієнта, як в ортопедичних, так і в органолептичних властивостях. Сучасний ППУ відрізняється дуже високою якістю. Він не поступається за всіма показниками матрацам з латексу або меморі, і часто може бути навіть більш комфортним вибором.

Його основними перевагами є:

  • гіпоалергенність. Цей матеріал не викликає алергії.
  • різні варіанти жорсткості/м'якості. Покупець може вибрати для себе модель, яка найбільше відповідає його уподобанням і розумінню комфорту при лежанні та під час сну.
  • ортопедичність. Сучасні типи пінополіуретану забезпечують правильну підтримку м'язів спини і шиї.
  • міцність. ППУ має тривалий термін експлуатації.
  • в'язкість. Ця характеристика дозволяє купувати поролонові матраци навіть у разі, якщо передбачаються високі вагові навантаження.
  • повітропроникність. Матеріал складається з повітря на 90%, і забезпечує високу повітропроникність.
  • легкість у використанні. Матеріал не вимагає ніякого особливого догляду, його вага дуже невисока, що дозволяє легко переносити та перевертати матрац. Однак матеріал не можна піддавати дії прямих сонячних променів.

 

Мережа магазинів «Територія Сну» пропонує вашій увазі моделі матраців з високоякісного пінополіуретану.

Матрац DORMINI Salamandra. Зроблений з ортопедичної піни. Відрізняється високою в'язкістю, готовий витримувати значні навантаження.

Матрац Provence DIJON забезпечить правильний розподіл навантаження на тіло сплячої людини.

Матрац Dormini COLOMBINA представляє поєднання ППУ і незалежних пружин, що гарантує якісну підтримку хребта.

Ми сподіваємося, що тепер при виборі матраца, ви будете звертати увагу також на моделі з ортопедичної піни, адже вона може гарантувати вам комфортний відпочинок і міцний сон. В асортименті мережі «Територія Сну» ви обов'язково знайдете для себе підходящу модель!

 

Останні публікації
Дивитись всі публікації
Оформлення замовлення

Кошик порожній