Вхід / Реєстрація
uaru
Гороскоп сну: скільки потрібно спати кожному знаку зодіаку?

Гороскоп сну: скільки потрібно спати кожному знаку зодіаку?

Будь-яке явище або подію можна розглянути з різних точок зору. Медицина, психологія, астрологія, нумерологія та ще багато-багато інших підходів. Кому вірити — вирішує кожен сам для себе. Але наше завдання — максимально глибоко розкрити тему сну для загального розвитку та розширення кругозору. Тому на цей раз хочемо поринути в дивовижну галузь людських знань — астрологію. Загадковий і містичний, суперечливий і неоднозначний, часом неймовірно правдивий або зовсім помилковий — гороскоп із давніх часів не втрачає інтерес людини.

Яким знакам зодіаку сняться віщі сни? Хто з них найголовніший соня? А хто здатний бути продуктивним навіть після ультракороткого сну? Дізнаємося, які відповіді дає астрологія на ці запитання. І заодно перевіримо, чи збігається інформація з реальністю.

ОВЕН

Незмінний лідер, який завжди прагне більшого. Кар’єризм Овна часто заважає здоровому сну та повноцінному відпочинку.  Тому, зазвичай, представники цього знака сплять близько 5 годин. Але такий короткий проміжок сну не завжди наповнює силами, і багато Овнів жертвують здоров’ям заради бажання тримати руку на пульсі та не втратити зароблений статус. Деякі Овни не упускають можливості подрімати вдень або цілодобово проводити у ліжку під час настільки рідкої відпустки або канікул. Овен може очолити рейтинг знаків зодіаку, які пізно лягають спати. Також важливо згадати, що Овни дуже енергійні й активні, тому їм буває складно заснути, якщо «батарейка ще не розрядилася». Припускаємо, що особливо це стосується дітей або підлітків. Якщо у вас дитина Овен, намагайтеся максимально зайняти її вдень.

ТЕЛЕЦЬ

Вплив Венери зробив представників цього знака естетами. Тому в їхній спальні повинна панувати атмосфера затишку та краси, тільки так сон буде повноцінним. Ніяких гучних будильників або армійської дисципліни — Тельці потребують ніжного та ласкавого пробудження, інакше настрій буде зіпсовано. Всі види активності, включаючи дружні зустрічі та вживання алкоголю, краще закінчувати не пізніше, ніж за 3 години до сну. Вроджена впертість і трудоголізм, а також прагнення довести свою правоту можуть не дати Тельцю спокійно заснути.

 

 

БЛИЗНЮКИ

Суперечливий і неоднозначний знак із точки зору ставлення до сну. Близнюки можуть легко засипати, як тільки торкнуться подушки, а можуть абсолютно не висипатися, важко прокидаючись і засинаючи. Напевно, всьому виною їхня недовірливість. Якщо представника знака починають турбувати якісь здогадки та сумніви, сон втрачає важливість, поступаючись місцем болісним припущеннями про щось. А ось сни Близнюків майже завжди яскраві, барвисті та цікаві. Символи та події, що відбуваються в сновидіннях знака, часом можна назвати віщими. Тому Близнюкам варто більше аналізувати свої сни, адже вони здатні розшифрувати знаки Всесвіту.

 

РАК

Керовані Місяцем, Раки частіше за інших знаків зодіаку страждають сомнамбулізмом. Але також це дозволяє їм бачити віщі сни, точно та глибоко аналізувати побачені символи. Чутливі та ніжні Раки потребують повноцінного 8-годинного сну. І найкраще їм спиться у своїй оселі, в затишному ліжку та в оточенні звичних предметів інтер’єру. Раки ставляться до сну немов до якогось ритуалу: прийняти ванну, надіти зручну піжаму, запалити свічки та інше. Можливо, саме тому міцно спати в подорожах або в гостях у представників знаку виходить украй рідко. Також Раки дуже люблять укриватися! Ковдра виконує роль панцира, що захищає від зовнішнього світу.

 

ЛЕВ

Леви можуть виспатися за 7 годин, а то й менше! Вони діяльні та енергійні, тому часто сповнені сил до пізньої ночі. Після роботи або навчання можуть піти на тусовку до самого світанку. Але часом Леви відчувають труднощі зі сном, які легко вирішуються за допомогою простих технік для розслаблення: масаж, ванна, дихальні вправи. У тлумаченні снів Леви не особливо розуміються. Але їм варто звертати увагу й аналізувати сновидіння, в яких фігурують всілякі джерела світла та вогонь.

 

 

ДІВА

Сонями назвати Дів точно не можна! За тривалістю сну вони близькі з Овнами, але різниця в тому, що Дівам таки вистачає короткого періоду. Вони швидко відновлюють сили, щоб вже через 4−5 годин знову бути в строю. Через надмірні аналітичні та невротичні нахили представники цього знака частіше за інших страждають нічними кошмарами. У снах Діви бачать своє життя, знайомі предмети й ситуації, переживають події дня. Їхній світ мрій практично позбавлений фантазійних елементів. Якщо Діва не може заснути, продовжуючи нескінченно прокручувати в голові якісь емоційні переживання, рекомендується спробувати ароматерапію та медитацію.

 

ТЕРЕЗИ

Найважливіша потреба Терезів — здоровий сон не менше 8 годин на добу. А можна навіть 9, щоб точно виспатися! За день представники цього знака втомлюються, тому мають потребу в гарному відпочинку. Для них сон виконує роль кращого антистресу. Терези люблять комфортні та зручні ліжка, а моменту, коли нарешті можна прилягти на нього, чекають із нетерпінням. Віщі сни досить часто заповнюють світ мрій Терезів, але вони не звикли звертати уваги на такі знаки. Тому рекомендуємо представникам даного зодіакального сузір’я запам’ятовувати свої сни та намагатися їх аналізувати.

 

 

СКОРПІОН

Загадкові та містичні Скорпіони люблять ніч. Їхня активність і творчий порив часто починається з настанням темряви, тому спати вночі виходить не завжди. Але якщо виходить заспокоїти пристрасті та приборкати потік думок, 8-годинного сну цілком вистачає для повноцінного відпочинку. Сновидіння у цього знака досить фантазійні та незвичайні, розгадувати їх складно. Але Скорпіони із задоволенням дивляться і запам’ятовують свої сни, черпаючи в них натхнення та сили.

 

 

СТРІЛЕЦЬ

Мабуть, Стрільці можуть очолити список тих, хто любить поспати. Вони сплять при першій-ліпшій можливості: в транспорті, на нудному зібранні, на лекції, перед телевізором тощо. Стрільці ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, тому потребують відновлення сил. Але! Стрільці не люблять витрачати багато часу на нічний відпочинок, тому їхній сон далекий від рекомендованих норм. Через цю особливість представники знака мають специфічні біоритми, які рідко збігаються з ритмами навколишніх. Стрільці можуть спати вдень, ввечері або навіть після сніданку. А часом можуть провести без сну і добу, якщо того вимагає ситуація. Їхні сновидіння усвідомлені та реалістичні.

 

КОЗЕРІГ

Найсерйозніший і найдисциплінованіший знак спить по 7−8 годин. Цього достатньо і так правильно, тому Козероги вибрали саме такий режим. Вони можуть дозволити собі поспати на пару годин довше або прилягти вдень, але тільки якщо це не завадить роботі. Порушити сон може стрес, але медитація, тепла розслаблювальна ванна та легкий масаж допоможуть заспокоїтися та заснути. Сновидіння Козерогів не несуть якийсь сенс, тому вони не запам’ятовують побачене та не прагнуть проаналізувати знаки.

 

 

ВОДОЛІЙ

Постійно чимось захоплені Водолії часто сплять небагато, їм вистачає 5−6 годин нічного відпочинку. А щоб заснути, часом потрібно докласти надзвичайних зусиль: відключити гаджети, приборкати потік думок і розслабити тіло. Представникам цього знака часто сняться віщі сни, але вони непрості й неясні. В їхніх сновидіннях, дуже барвистих і фантастичних, потрібно відшукати знаки та деталі, які стануть натяком і допоможуть у вирішенні проблем. А якщо Водолій не запам’ятав важливий сон, його часто переслідує ефект дежавю.

 

 

РИБИ

 Риби головні фанати сну. Вони сплять дуже багато та при першій-ліпшій можливості. І це відбувається не з потреби, а «по любові». Сон для Риб — це спосіб піти від реальності, зануритися у світ мрій, забути про проблеми та турботи, розслабити тіло та відновити сили. Тому необхідний період сну для Риб становить мінімум 9 годин, а то й більше. Представники знака дуже чутливі, мають розвинену інтуїцію та фантазію. Їхні сни наповнені віщими знаками, які Риби часто не помічають і не сприймають серйозно. Особливу увагу варто приділяти сновидінням про сім’ю, відносини, дітей.

 

Знаки зодіаку та сон тісно пов’язані. Психологічні особливості кожного представника гороскопу так чи інакше впливають на якість і тривалість нічного відпочинку. Навіть якщо ви скептик і не вірите в такі науки, спробуйте уважно ставитись до процесу відходу до сну та побачених сновидінь. Можливо, у вас вийде розшифрувати знак і передбачити події майбутнього собі на благо.

Останні публікації
Дивитись всі публікації
Оформлення замовлення

Кошик порожній